Par mums

SIA "Jaunlaicenes industrija" ir viens no lielākajiem un profesionālakajiem cieto iežu pārstrādāšanas uzņēmumiem Latvijā, kas pārstrādi veic ar drupināšanas un sijāšanas tehniku. Uzņēmums ir dibināts 2005. gadā un, tiecoties uz nepārtrauktu izaugsmi un investējot attīstībā, uzņēmums ir sasniedzis pārstrādes apjomu 7 miljoni tonnu gadā.

Ar vienu no plašākajiem iekārtu parkiem Latvijā, kas sastāv no 15 drupinātājiem un sijātājiem, kā arī, pielietojot inovatīvus un efektīvus risinājumus, SIA "Jaunlaicenes industrija" spēj pielāgot pārstrādes pakalpojumu katra klienta vajadzībām. Pateicoties vairāk nekā 40 profesionāliem un kompetentiem darbiniekiem, uzņēmums nodrošinadarbu 24/7 režīmā, kā arī nepārtrauktu iekārtu servisu.

SIA "Jaunlaicenes industrija" sevi ir pierādījusi kā uzticamu partneri, kura mērķis ir apmierināti klienti un ilgtermiņa sadarbība, lai atvieglotu klientu ikdienu cieto iežu pārstrādes jomā.

SIA "Jaunlaicenes industrija" ir realizējusi projektu Nr.VP-PI-2017/14. Atbalsta pasākums 1.2.1.2. "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmu pilnveidošanai". Informāciju par projektu var apskatīt šeit.